E-book "Leśna Kuchnia" wydany! - Do pobrania za darmo!

3/22/2019


Zdajemy sobie  sprawę, że w większości miejsc w których bywamy: gotować, bytować, odpoczywać, bushcraftować... z zasięgiem komórkowym jest kiepsko. Z jednej strony to dobrze - każdy lubi mięć spokój w terenie. Z drugiej strony - nieszczególnie fajnie, jak człowiek chce pojdejrzeć przepis a akurat net zawodzi. Stąd właśnie pomysł na zbiór wszystkich naszych przepisów offline.

Po ponad czterech latach gotowania w terenie postanowiliśmy usystematyzować nasze przepisy i umieścić je w jednym, spójnym graficznie pliku. W ten sposób powstał e-book pod jakże zaskakującym tytułem "Leśna Kuchnia" :)

Plik  w formacie pdf lub epub możecie pobrać korzystając z linków poniżej.

Pliki są skompresowane, w celu ich otworzenia prosimy skorzystać z programów dekompresujących jak winrar, 7.zip czy innych.

 Pobierz ebook "Leśna Kuchnia" w formacie pdfPobierz ebook "Leśna Kuchnia" w formacie epub


* Dlaczego udostępniamy za darmo?
- Mamy taką zasadę, że nie chcemy zarabiać na swoim hobby. Gdybyśmy zarabiali, wtedy nie byłoby to już hobby a zwyczajna praca. Tego chcemy uniknąć. Jeżeli natomiast ktoś z czytelników mimo wszystko pragnie nas wesprzeć, stawiając np witrualne piwo, zapraszamy do serwisu Patronite.

* Dlaczego przy przepisach nie zawsze określamy czas przygotowana?
- Czas przygotowania potrawy na ognisku zależy od wielu czynników. Inaczej gotuje się zimą na ledwie tlącym się żarze, inaczej latem na porządnym płomieniu z bukowych sezonowanych belek. W zależności od warunków czas może się różnic nawet kilkukrotnie.

* Dlaczego nie podajemy czy danie jest łatwe czy trudne w przygotowaniu?
- Ponieważ to kwestia indywidualna. Dla nas wszystkie opisane dania są łatwe, natomiast dla kogoś kto w życiu gotował jedynie wodę w czajniku przygotowanie chociażby szaszłyka może bytc nie lada wyzwaniem.

* Dlaczego nie chcemy wydać książki drukowanej?
- Kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać. Wiemy jak na razie, że żadne wydawnictwo nie wyda tej publikacji na własny koszt, a próby finansowania druku z własnych środków mogą skończyć się spektakularnym bankructwem :) Jeżeli ktoś zna temat i chce nam podpowiedzieć, czekamy na rady.

Życzymy przyjemnej lektury, krytyka, byle konstruktywna, mile widziana!!!


12 komentarzy:

 1. Chyba jestem nieogarnięty dziś ale nie widzę linków poniżej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No patrz a ja byłem przekonany że nikt tego bloga nie czyta :)
  Linki będą jutro wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do wydania książki, to skontaktujcie się z Radkiem Kotlarskim, tak tym z reklam i od Polonistów na yt, on ma wydawnictwo i różne rzeczy wydaje z powodzeniem. Wydawnictwo założył żeby wydać własną książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, kapitalne fotki,super przepisy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja. Kupa dobrej roboty !

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacja! Poproszę więcej przepisów bez mięsnych!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.