Posiłki Włóczykija cz.1 - Jak zrobić własną rację żywnościową?
(na przykładzie Indywidualnej żywnościowej racji bojowej "RB"1)
Zaraz zaraz - zapytacie. A po co właściwie tworzyć własne racje żywnościowe skoro można nabyć gotowe? Otóż moi drodzy, oczywiście że można, jednak wojskowe racje mają pewne minusy. Dokładniej, wg mnie mają tylko jeden plus - bezpłomieniowe podgrzewacze chemiczne i opakowania przystosowane do tych podgrzewaczy. Reszta, czyli m.in. smak, waga oraz cena, jest do BANI. My zakładamy, że prawdziwy wędrowiec i tak posiada przy sobie dowolny system do podgrzewania wody (kubek lub garnuszek + źródło ciepła) więc chemiczne wynalazki zostawimy dla armii.
Zaraz zaraz - zapytacie. A po co właściwie tworzyć własne racje żywnościowe skoro można nabyć gotowe? Otóż moi drodzy, oczywiście że można, jednak wojskowe racje mają pewne minusy. Dokładniej, wg mnie mają tylko jeden plus - bezpłomieniowe podgrzewacze chemiczne i opakowania przystosowane do tych podgrzewaczy. Reszta, czyli m.in. smak, waga oraz cena, jest do BANI. My zakładamy, że prawdziwy wędrowiec i tak posiada przy sobie dowolny system do podgrzewania wody (kubek lub garnuszek + źródło ciepła) więc chemiczne wynalazki zostawimy dla armii.
Mamy zatem CEL: chcemy skomponować sobie własny zestaw posiłków, który będzie:
a) porównywalny lub lepszy jakościowo,
b) porównywalny kalorycznie,
c) znacząco tańszy
d) łatwo dostępny
Wybrałem się więc do pewnego francuskiego marketu na L celem zrobienia zwiadu i zakupienia ew. produktów. Bez większego problemu w 15 minut udało mi się skompletować całą porcję pt: "Indywidualna żywnościowa racja bojowa "RB"1" tylko nieznacznie modyfikując komponenty.
Skład typowej racji bojowej jest tutaj: http://sklep.arpol.net.pl/…/5-indywidualna-zywnosciowa-racj…
Nasz zestaw wygląda natomiast następująco:
Śniadanie:
- ryż śródziemnomorski 250g (452 kcal, 4,49 zł)
LUB
- gulasz do podgrzania (NIE gulasz angieski!!!) 300g (546 kcal, 3,99 zł)
- owsianka instant z liofilizowanymi malinami 65g (255 kcal, 1,19 zł)
- pasztet drobiowy 100g (181 kcal, 1,25 zł)
- powidła śliwkowe 25g (55 kcal, 1 zł)
- pieczywo chrupkie 50g (181 kcal, 1 zł)
- napój herbaciany 15 g (50 kcal, 0,20 zł)
- baton musli 40g (159 kcal, 1,19 zł)
Obiad:
- ravioli bolognese 400g (404 kcal, 4,29 zł)
- barszcz instant 14g (56 kcal, 0,99 zł)
- napój herbaciany 15 g (50 kcal, 0,20 zł)
- czekolada ciemna 100g (516 kcal, 2,99 zł)
Kolacja:
- Vifon Lunchbox smak serowy 80g (348 kcal, 3,49 zł)
- konserwa mięsna 100g (165 kcal, 2,89 zł)
- pieczywo chrupkie 50g (181 kcal, 1 zł)
- dżem wiśniowy 25g (49 kcal, 1 zł)
- baton musli 40g (159 kcal, 1,19 zł)
Dodatki
- czekolada na gorąco 25g (96 kcal, 0,69 zł)
- guma do żucia 2 szt (? kcal, 0,40 zł)
- żelki 25g (86 kcal, 0,89 zł)
WNIOSKI:
- Waga opisywanego zestawu to 1583g (mniej od "RB" o ok. 300g), kaloryczność została utrzymana (3443 kcal vs 3496 w "RB"), natomiast cenowo "RB" poległa na całej linii - 30,34 zł podczas gdy racja "RB" kosztuje 75 zł + koszty przesyłki.
- Z pewnością zrezygnujemy lub poszukamy alternatywnego opakowania dla dżemów, ponieważ te dostępne w handlu powalają ceną (1 zł za 25g)
- mimo że cena oraz kaloryczność kształtują się tu na przyzwoitym poziomie, waga żywności nadal jest wysoka i w kolejnych odsłonach cyklu będziemy dążyli do jej zmniejszenia - głównie poprzez eliminację niskokalorycznych konserw oraz kompletną zmianę filozofii dań głównych.
a) porównywalny lub lepszy jakościowo,
b) porównywalny kalorycznie,
c) znacząco tańszy
d) łatwo dostępny
Wybrałem się więc do pewnego francuskiego marketu na L celem zrobienia zwiadu i zakupienia ew. produktów. Bez większego problemu w 15 minut udało mi się skompletować całą porcję pt: "Indywidualna żywnościowa racja bojowa "RB"1" tylko nieznacznie modyfikując komponenty.
Skład typowej racji bojowej jest tutaj: http://sklep.arpol.net.pl/…/5-indywidualna-zywnosciowa-racj…
Nasz zestaw wygląda natomiast następująco:
Śniadanie:
- ryż śródziemnomorski 250g (452 kcal, 4,49 zł)
LUB
- gulasz do podgrzania (NIE gulasz angieski!!!) 300g (546 kcal, 3,99 zł)
- owsianka instant z liofilizowanymi malinami 65g (255 kcal, 1,19 zł)
- pasztet drobiowy 100g (181 kcal, 1,25 zł)
- powidła śliwkowe 25g (55 kcal, 1 zł)
- pieczywo chrupkie 50g (181 kcal, 1 zł)
- napój herbaciany 15 g (50 kcal, 0,20 zł)
- baton musli 40g (159 kcal, 1,19 zł)
Obiad:
- ravioli bolognese 400g (404 kcal, 4,29 zł)
- barszcz instant 14g (56 kcal, 0,99 zł)
- napój herbaciany 15 g (50 kcal, 0,20 zł)
- czekolada ciemna 100g (516 kcal, 2,99 zł)
Kolacja:
- Vifon Lunchbox smak serowy 80g (348 kcal, 3,49 zł)
- konserwa mięsna 100g (165 kcal, 2,89 zł)
- pieczywo chrupkie 50g (181 kcal, 1 zł)
- dżem wiśniowy 25g (49 kcal, 1 zł)
- baton musli 40g (159 kcal, 1,19 zł)
Dodatki
- czekolada na gorąco 25g (96 kcal, 0,69 zł)
- guma do żucia 2 szt (? kcal, 0,40 zł)
- żelki 25g (86 kcal, 0,89 zł)
WNIOSKI:
- Waga opisywanego zestawu to 1583g (mniej od "RB" o ok. 300g), kaloryczność została utrzymana (3443 kcal vs 3496 w "RB"), natomiast cenowo "RB" poległa na całej linii - 30,34 zł podczas gdy racja "RB" kosztuje 75 zł + koszty przesyłki.
- Z pewnością zrezygnujemy lub poszukamy alternatywnego opakowania dla dżemów, ponieważ te dostępne w handlu powalają ceną (1 zł za 25g)
- mimo że cena oraz kaloryczność kształtują się tu na przyzwoitym poziomie, waga żywności nadal jest wysoka i w kolejnych odsłonach cyklu będziemy dążyli do jej zmniejszenia - głównie poprzez eliminację niskokalorycznych konserw oraz kompletną zmianę filozofii dań głównych.
Brak komentarzy: